Біль в попереку лікування в Києві

Така проблема, як біль в попереку, може здаватись незначною, адже, зазвичай він проходить самостійно. Але минає декілька тижнів або, навіть, місяців, і неприємний симптом з’являється знову. Це суттєво знижує якість життя, спонукає пацієнта до пошуку способів впоратись з болем та повернутись до нормального життя. Не слід вводити себе в оману – без допомоги лікаря проблема не зникне. З часом біль буде ставати сильнішим й до фізичних проблем поступово приєднаються психологічні розлади. Отже, якщо у Вас болить поясниця, не зволікайте та зверніться за якісною допомогою до остеопата.

біль в попереку

Записатись на прийом до лікаря остеопата

Чому болить поперек у жінок та чоловіків

Згідно з дослідженнями, ниючий біль в попереку найчастіше виникає у пацієнтів після 30 років. В цей період різниця у кількості випадків появи синдрому між чоловіками та жінками майже відсутня. Надалі відсоток пацієнтів серед жінок поступово збільшується. Жінки похилого віку страждають на біль в поперековому відділі хребта частіше, ніж чоловіки. Головна причина – розвиток у представниць прекрасної половини людства такого захворювання, як остеопороз. В сучасній медицині виділяють три групи болю у попереку.

  • Невропатичний

Зазвичай, причиною його появи є компресія спинномозкового корінця або периферичного нерва. Виникає він при наявності таких захворювань, як протрузії міжхребцевих дисків, формування остеофітів (патологічних наростів) у поперековому відділі хребта тощо.

  • Біль, викликаний специфічними захворюваннями

Причиною таких патологій найчастіше стають інфекційні та алергічні ураження суглобів. Серед чоловіків достатньо розповсюдженою є хвороба Бєхтєрєва. Незалежно від статі, з’являються такі патології, як ревматоїдний артрит та компресійні перелами.

  • Неспецифічний

За даними лікарів, з неспецифічними болями стикається значна частина пацієнтів. Розвиватись вони можуть як в м’язах попереку, так і в скелеті. Причин їх появи декілька. Найрозповсюдженішими серед них вважають дисфункцію міжхребцевих суглобів, розтягнення зв’язок хребта, м’язові напруги тощо.

Чому не варто знімати біль в попереку пігулками

На питання «Як зняти біль у попереку?» більшість пацієнтів відповідає однозначно – прийняти знеболюючий препарат. Як остеопат з багаторічним досвідом лікування таких хвороб, можу сказати – це не розв’яже проблему, а лише замаскує її. Приймати пігулки можна тільки за рекомендацією лікаря, який визначить знеболюючу терапію на підставі діагностичних даних пацієнта. Якщо інтенсивність болю незначна, зняти його допоможуть прийоми остеопатії. Сильний біль необхідно усунути за допомогою ліків, після чого можливе проведення остеопатичних процедур.

біль в попереку лікування

Лікування болю у попереку

Лікування у будь-якого спеціаліста починається з діагностики. Остеопат в цьому питання не виключення. Його задача полягає у пошуку соматичних дисфункцій, для чого лікар проводить обстеження поперекової частини хребта за допомогою візуального огляду та м’яких натискань. Досвідчений спеціаліст виявить найдрібніші порушення у розташуванні хребців, наявність зон з патологічним напруженням та ін. Наступний етап – лікування. Воно проводиться з використанням багатьох методик:

  • краніосакральної терапії;
  • центрування;
  • м’якої мануальної техніки.

Перевагою остеопатії є поєднання комфорту та ефективності лікування. У пацієнта не виникає страху та напруження, адже жодна з маніпуляцій не викликає посилення больового синдрому. Під час лікування остеопат впливає не тільки на поперековий відділ хребта, а й на весь організм в цілому, адже лише комплексний підхід допомагає усунути причину, а не наслідок захворювань.

Записатись на прийом до лікаря остеопата в Києві

Отримати консультацію та пройти курс лікування болю у попереку в Києві на Оболоні Ви можете, звернувшись до фахівця з багаторічним досвідом – Дмитра Лободіна. Ціни на лікування максимально демократичні. Запис онлайн – на сайти лікаря.

Що може боліти в поясниці?

У 90% випадків в поперековому відділі болять м’язи або хребці. Окрім того, подібну симптоматику можуть викликати хворі нирки, кишечник, органи сечостатевої системи.

Чому болить поперек і тягне ногу?

Найчастіше це свідчить про пошкодження або стискання нервових корінців, яке виникає як наслідок патологій хребта або травм.

Який буває біль?

За інтенсивністю біль може бути гострим або ниючим. З медичної точки зору його поділяють на локальний, іррадіюючий та віддзеркалюючий.

Чому болить поперековий відділ хребта?

Болі в попереку можуть бути проявом остеохондрозу, радикуліту, хвороби Бєхтєрєва, протрузій тощо. У жінок болі нерідко викликаються гінекологічними захворюваннями.