Краніосакральна терапія

На початку минулого сторіччя вчений Вільям Гарнер Сазерленд зробив відкриття – виявляється череп людини здатен «дихати». Прояви цього майже непомітні. Цей феномен отримав назву «краніосакральний ритм». Маленькі зрушення у здорової людини відбуваються не частіше, ніж 6-10 разів на хвилину. При наявності важких захворювань «дихання» уповільнюється до 2 разів, або збільшується до 20. При цьому пацієнт відчуває дискомфорт, виникає тривожність, розвиваються імунні та психоневрологічні захворювання. Позбутися їх допомагає одна із методик остеопатії – краніосакральна терапія.

Краніосакральна терапія

Специфіка терапії

В процесі відкритого Сазерлендом «дихання» безпосередню участь приймає, так звана, спинномозкова рідина – ліквор, яка омиває оболонку головного та спинного мозку. Виробіток рідини провокує підвищення внутрішньочерепного тиску. Як результат, кістки черепа розходяться – відбувається «вдих». Після цього рецептори надсилають сигнал про необхідність зупинки виробітку ліквору. Рідина починає всмоктуватись, її кількість зменшується й кістки черепа повертаються на місце – відбувається «видих». Краніосакральна терапія – це спосіб покращення якості руху ліквору, завдяки чому ритми «дихання» повертаються в норму, стан пацієнта покращується. Як відбувається сеанс терапії? У нього є декілька особливостей.

  • Лікування методами краніосакральної терапії направлене на відновлення рухливості хребта, покращення кровообігу та нормалізації руху спинномозкової рідини.
  • Під час сеансу лікар впливає на організм дуже обережно. Звільнення від напруження окремих ділянок відбувається завдяки легким, майже непомітним натисканням.
  • Для пацієнта сеанс краніосакральної терапії перетворюється на відпочинок. Він відчуває спокій, його тіло розслабляється, психоемоційний стан нормалізується.

Найкращим чином, що таке краніосакральна терапія, розповість лікар перед проведенням сеансу.

Кому показана терапія?

Причин звернутись до лікаря з досвідом роботи в області остеопатії багато. Передусім, допомога потрібна пацієнтам, які перенесли черепно-мозкові травми. Окрім того, курс лікування показаний при наявності наступних порушень:

  • больовий синдром у м’язах, спині та попереку;
  • хронічна втома невизначеної етіології;
  • запаморочення;
  • розсіяний склероз тощо.

Відомо, що проведення процедур краніосакральної терапії зменшує ризик розвитку хвороби Альцгеймера, покращує стан при епілепсії, знижує внутрішньочерепний тиск. Лікування за допомогою цієї методики проводиться як дорослим, так і маленьким пацієнтам.

Остеопатія та психосоматика: сучасні методи терапії в Києві

Завітати на сеанс остеопатії, психосоматики та краніосакральної терапії в Києві на Оболоні запрошує лікар з багаторічним досвідом роботи – Дмитро Лободін. Спеціаліст чудово володіє сучасними прийомами лікування, проводить якісну діагностику, розробляє індивідуальний план терапії. Завдяки сеансам остеопатії суттєво покращується стан пацієнта, його організм «вчиться» самостійно протистояти хворобам та стає здоровішим в майбутньому.

Запис онлайн на прийом до лікаря доступний на сайті. Ціна краніосакральної терапії залежить від стану пацієнта. Для отримання додаткової інформації звертайтесь за телефоном до адміністратора. Не зволікайте, найкраще лікування те, що допомогло запобігти хворобі, а не позбутись її!