остеопат Мітя Лободін остеопат Мітя Лободін
Набридли пігулки. Чим допоможе остеопатiя?

Набридли пігулки. Чим допоможе остеопатiя?

Пост для тих, кому набридло роками сидіти на пігулках і вважати себе хронічним хворим. Остеопатія – це ефективна альтернатива класичній медицині, і в більшості випадків ви зможете забути про свою проблему назавжди.

остеопатiя

Класична медицина та остеопатiя

Лікарі працюють із фактом проблеми, який озвучує пацієнт. Призначається тестування і здаються аналізи, зазвичай тільки там, де болить. Якщо гостра фаза – призначається медикаментозне лікування. Так лікарі “гасять пожежу”, ліки притупляють нервові закінчення або навіть діють як плацебо.

Лікування проводиться точково. Хто дивився доктора Хауса, пам’ятає, що він пов’язував шлунок із мозком і коліна із серцем. Я перебільшую, але суть така: лікарі рідко копають углиб і добираються до першопричини проблеми.

Що робить остеопатія ?

Остеопат Лободін Дмитро знаходить причину симптому, а не лікує симптом. Це принцип холістичного підходу – коли робота ведеться з усім тілом. Крім цього, на остеопатичному сеансі включаються внутрішні резерви організму, і вони працюють на вирішення проблеми, з якою прийшов пацієнт. Покроково про те, як ведеться робота на прийомі, я писав у попередніх постах.

За 11 років практики я стикався з різноманітними випадками і завданнями. Зокрема, після роботи зі мною клієнти припиняли прийом таблеток. Я не обіцяю дива. На сеансі ми виявимо проблему і пропрацюємо симптоматику. Крім цього, ми розробимо схему підтримувальних валеологічних дій, які допоможуть закріпити результат і виключити рецидиви.

Чекаю вас на прийом! Остеопатiя допоможе.