остеопат Мітя Лободін остеопат Мітя Лободін
Перші 3 ознаки що у вас панічна атака. Лікування панічних атак

Перші 3 ознаки що у вас панічна атака. Лікування панічних атак

Людям, які переживають панічні атаки, важко подвійно. По-перше, їм доводиться боротися із самою проблемою. По-друге, зі стигмою, яку вішає на них соціум. Найм’якше, що вони можуть почути: “ясно, зозуля поїхала” ?. Лікування панічних атак дуже важлива річ.

Лікування панічних атак

Ознаки панічних атак

Перше й основне – якщо у вас є панічні атаки, то з вами все гаразд! У 90% випадків є тригер, який вмикає таку реакцію нервової системи. Ба більше, це своєрідний захист. Давайте розбиратися глибше.
Ознаки панічної атаки: злітає пульс, може підвищуватися тиск, запаморочення, утруднене дихання, відчуття безпричинного страху та інші індивідуальні ознаки.

Коли виникає такий стан: тригери на запах, на смак, візуальні тригери – найпоширеніші. Такі ситуації активують якусь тривожну ситуацію з життя. ⠀ Стреси розхитують нервову систему, і людина стає дуже сприйнятливою до тригерів. Тригери виникають із базових страхів (смерті, самотності, замкненого простору), обмежень із дитинства “так роби-так не роби”, злості на себе та на оточуючих. ⠀ Окрім індивідуальних тригерів, клієнт може вбирати додаткові страхи, які йому були не притаманні. Виникає ефект снігової кулі, і здається, що виходу немає.

Лікування панічних атак

На сеансі ми активно співпрацюємо з клієнтом і знаходимо першопричину, з’ясовуємо тригери, які далі розкручуємо на тілесному рівні. У середньому, опрацювання панічної атаки проходить за 8-12 занять (раз на тиждень).
Головний інгредієнт успіху – готовність клієнта “копати вглиб” і розбиратися з коренем проблеми.

Запрошую на прийом. Позбутися панічних атак реально