остеопат Мітя Лободін остеопат Мітя Лободін
Топ-5 болей моїх клієнтів

Топ-5 болей моїх клієнтів

Біль треба терпіти! Я в шоці, коли стикаюся з таким переконанням? сподіваюся, ви розумієте, що це вигідно всім навколо, крім вас? Ви зручний, слабкий, передбачуваний, керований і в першу чергу – нещасний! Розглянемо Топ-5 болей моїх кліентів.

Вся інформація в моєму профілі крутиться навколо головної ідеї: здоров’я – це легше, ніж здається, це навіть весело і вже точно зовсім не боляче! Здоров’я – це ☘️профілактика ☘️сон і харчування ☘️ помірний спорт ☘️ психоемоційний комфорт

Хто хоче також? Сподіваюся, що всі. І це більш ніж можливо, якщо докласти трохи зусиль. А остеопатія завжди поруч, щоб допомогти?.

Хочу розповісти про ТОП5 найпопулярніших болів, з якими приходять мої клієнти.

1️⃣ Проблема: Біль у попереку ✅ Рішення: Причин, які провокують біль у попереку, може бути багато. Зараз якраз розкриваю цю тему в серії постів, шукайте в стрічці. Стратегія лікування складається з 3 етапів: позбавлення пацієнта від гострого болю, медикаментозне лікування (якщо необхідно) і немедикаментозне лікування – ЛФК, масаж та інші техніки.

2️⃣ Проблема: Головний біль ✅ Рішення: як допомагає остеопат при мігрені, я вже писав. Шукайте пост Мігрень і відео про те, як можна полегшити прояв головного болю в IGTV. Підхід до лікування має бути системний: спочатку знімається гострий біль, потім пацієнт разом із лікарем має пропрацювати першопричину проблеми.

3️⃣ Проблема: Біль у колінному суглобі ✅ Рішення: про хрускіт і біль у суглобах я і писав, і знімав відео. Головна думка: хороша розминка і помірна фізична активність допомагають запобігти подібному болю. На сеансі я знаходжу справжню першопричину болю в коліні й комплексно працюю з нею: біологічне центрування, мануальні техніки, харчування пацієнта, і обов’язково – ЛФК.

4️⃣ Проблема: Біль у шлунку ✅ Рішення: На сеансі насамперед прибираємо тривожність, злість, роздратування і занижену самооцінку. Потім вісцеральними техніками ставимо на місце органи, якщо причина болю – компенсація затиску в хребті, то працюємо з нею. Можливі інші індивідуальні причини болю, лікування в такому разі підбирається відповідно.