остеопат Мітя Лободін остеопат Мітя Лободін
Остеохондроз і відкладення солей. Як лікувати остеохондроз?

Остеохондроз і відкладення солей. Як лікувати остеохондроз?

Відкладення солей і остеохондроз

Остеофіти (в народі солі) розростаються навколо хребців для того, щоб зменшити навантаження на міжхребцеві диски і виконують амортизацію. Поява остеофітів шкодить рухливості хребців і сковує.

Помилковою є думка про те, що відкладення солей – це головна причина виникнення остеохондрозу. Тому лікування остеохондрозу безсольовою дієтою безглузде.

Писав докладніше чому остеохондроз загострюється восени та навесні?

Головна мета лікування – прибрати больовий синдром у спині та скутість, відновити м’язовий тонус, запобігти неврологічним ускладненням, поліпшити якість життя. Якщо суворо дотримуватися рекомендацій лікаря, захворювання можна вилікувати.

Як лікувати остеохондроз

Як лікувати остеохондроз у домашніх умовах?

Лікувати остеохондроз самостійно в домашніх умовах не рекомендується. Тому що неправильно поставлений діагноз відведе лікування в неправильному напрямку і можна зробити тільки гірше.
У домашніх умовах можна лікуватися тільки після огляду і постановки діагнозу у лікаря. Найефективніше після МРТ або КТ.

Лікування остеохондроз

Є два типи лікування: хірургічне та консервативне. Залежить від стадії та складності захворювання (тому я кажу, що важливо виявити проблему на ранній стадії та займатися профілактикою).

Будемо говорити про консервативне лікування. Це медикаменти, ЛФК і корекція способу життя хворого. З ліків найчастіше призначають протизапальні препарати і міорелаксанти для зняття болю і гіпертонусу м’язів.
Дуже важливо під час лікувальної фізичної активності – це рання активація, тобто за 1-3 дні після усунення болю важливо прогулятися пішки, пробігтися, займатися в басейні або проїхати на велосипеді. Важливо змінити малорухливий спосіб життя на більш активний, бо одна з причин остеохондрозу якраз у малорухливості.

Про причини остеохондрозу та коли остеохондроз загострюється розповідав у статті.

Як лікувати остеохондроз?

– Робити спеціальні фізичні вправи, що зміцнюють і розтягують м’язи спини. Займатися важливо за лікарськими методиками, щоб не нашкодити;
– Електростимуляція і масаж допоможуть зняти больовий синдром;
– Голковколювання і рефлексотерапія;
– М’які мануальні методики (постізометрична релаксація);
– Остеопатія та біологічне центрування.

Як лікувати остеохондроз

Біологічне центрування та практична психосоматика в лікуванні остеохондрозу

Якщо ви страждаєте від остеохондрозу, ви знаєте, як важко буває впоратися з хворобою. Але є хороші новини: ви можете отримати допомогу від остеопата, який може допомогти вам відновити здоров’я за допомогою біологічного центрування і практичної психосоматики.

Біологічне центрування – це метод, який допомагає тілу відновити баланс і функціонувати оптимально. Він заснований на ідеї, що наш організм має вроджені механізми самозцілення, і що ці механізми можуть бути стимульовані для відновлення здоров’я.

Практична психосоматика – це метод, який допомагає пов’язати фізичні симптоми з емоційними станами. Він заснований на ідеї, що емоції можуть впливати на наше фізичне здоров’я, і що розуміння цього зв’язку може допомогти в лікуванні захворювань.

Остеопат Мітя Лободін, використовуючи біологічне центрування і практичну психосоматику, може допомогти вам зменшити хворобливі відчуття і поліпшити рух при остеохондрозі. Ви можете зв’язатися з остеопатом, щоб отримати допомогу в лікуванні свого остеохондрозу і повернутися до здорового життя.

Курс лікування складається з 8-10 сеансів, а усунення гострого больового синдрому – від 1 до 3 сеансів.

Що раніше розпочати лікування, то менше потрібно сеансів і кращим буде результат.

Як остеохондроз впливає на серце?

Остеохондроз не впливає безпосередньо на серце, але в деяких випадках може спричинити біль у грудях, який можна помилково прийняти за біль у серці. Якщо у вас є біль у грудях, зверніться до лікаря, щоб з'ясувати причину болю і отримати відповідне лікування.

Який остеохондроз найнебезпечніший?

Немає однозначної відповіді на запитання про те, який остеохондроз є найнебезпечнішим. Усі форми остеохондрозу можуть призвести до серйозних ускладнень, якщо не отримати своєчасного лікування. Крім того, кожен випадок остеохондрозу унікальний і потребує індивідуального підходу до лікування. Тому, якщо у вас є підозри на остеохондроз, важливо звернутися до лікаря для діагностики та лікування.

Коли загострюється шийний остеохондроз?

1 Біль у шиї та плечах. Загострення остеохондрозу може призвести до погіршення кровообігу в м'язах шиї та плечей, що може спричинити болісні відчуття.
2. Запаморочення та нудота. Загострення шийного остеохондрозу може спричинити подразнення нервових закінчень, що може призвести до запаморочення і нудоти.
3. обмеження рухів. Загострення остеохондрозу може призвести до обмеження рухів шиї, що може ускладнити виконання повсякденних завдань.

Чи може остеохондроз давати температуру?

Ні, остеохондроз не викликає підвищення температури. Якщо у вас є температура, це може бути ознакою іншого захворювання, і вам слід звернутися до лікаря для діагностики та лікування.