остеопат Мітя Лободін остеопат Мітя Лободін
Лікування защемлення сідничного нерва у остеопата в Києві. Досвід з 2009 року.

Лікування защемлення сідничного нерва у остеопата в Києві. Досвід з 2009 року.

Допомога остеопата в Києві в лікуванні защемлення сідничного нерва. Сучасні методики, відмінний результат при запаленнях будь-якої інтенсивності 

Мені здається, що майже кожна людина коли-небудь чула про затискання сідничного нерва. Але «чути» зовсім не означає «розуміти». Саме тому дуже часто у випадках, коли мої пацієнти відчувають сильний біль у ногах, вони навіть не підозрюють, що стикнулись саме з цією проблемою. Чому виникає порушення та що впливає на розвиток цього процесу? Як лікувати та чи можна запобігти цій хворобі? Я із задоволенням відповім на ці та інші питання.

Що таке «защемлення сідничного нерва» та причини його появи

Почнемо з цікавого факту. Сідничний нерв – найбільший нерв людського організму, який проходить від нижніх поперекових хребців до підколінних ямок, де він ділиться на малогомілковий та великогомілковий. Саме цей нерв відповідає за виконання функції ходьби, тому при виникненні проблем з сідничним нервом пацієнт починає втрачати рухливість. Цікаво, що стискання лише одного маленького корінця сідничного нерва призводить до погіршення роботи всього органу. Це провокує появу масштабного больового синдрому майже по всій його довжині.

защемлення сідничного нерва

Защемлення сідничного нерва виникає з різних причин. До головних належать:

  • ускладнення остеохондрозу (протрузії, грижі тощо);
  • перевантаження м’язів тазу, що викликають спазм грушоподібного м’яза;
  • перенесені травми хребта, сколіоз.

Після 60 років, затискання виникає у пацієнтів зі стенозом спинномозкового каналу. Маючи великий досвід остеопата в Києві, я можу впевнено сказати, що ризик затискання сідничного нерва різко підвищується у хворих на ожиріння та цукровий діабет, а також у людей, що ведуть малоактивний спосіб життя. Крім того, запалення сідничного нерва може виникнути після переохолодження та як наслідок деяких інфекційних захворювань.

Як розпізнати защемлення?

Як я вже писав на початку статті, головним симптомом запалення є біль у сідниці з відлунням у ногу. Інтенсивність больового синдрому може бути різною, але майже завжди він досить різкий. Деякі з моїх пацієнтів при защемленні відчувають холод у кінцівці та неприємне поколювання. При розвитку запалювального процесу біль стає сильнішим, іноді майже нестерпним. При цьому набряки у місці затискання не утворюються, що ускладнює постановку діагнозу без проведення МРТ або КТ.

Як лікувати та запобігти запаленню сідничного нерва?

На жаль, не слід сподіватись, що защемлення пройде саме. Без допомоги лікаря воно буде розповсюджуватись, ставати ще більш болісним, та, у решті решт, викличе серйозні ускладнення. Якщо звернення до остеопата в Києві буде своєчасним, то розв’язання проблеми стане достатньо швидким. Головними аспектами лікування затискання сідничного нерва є:

  • розслаблення м’язів за допомогою використання краніосакральної терапії та м’якої мануальної техніки;
  • покращення кровотоку у нервових закінченнях;
  • усунення запальних процесів.

Перевага остеопатії у цьому випадку полягає у комплексному впливі та покращенні стану всього організму в цілому. Тактика лікування защемлення сідничного нерва розробляється мною індивідуально, адже кожен організм унікальний, а це означає, що він потребує ретельного вивчення та детального опрацювання.

Топ-3 вправи при защемленні сідничного нерва